Praca w terenie, czyli astrologiczna stabilizacja Twojej przestrzeni lokalnej - oczyszczanie miejsc z negatywnych energii i oddziaływań.

Większość z nas potrafi z mniejszą lub większą trafnością określić swoje odczucia przebywając w różnych miejscach. Inne doznania towarzyszą nam w parku, inne w sali kinowej, inne w sklepie itp. Czują to szczególnie mocno osoby sensytywne. Każda z przestrzeni posiada swoją energetykę. Budynek lub miejsce, potocznie mówiąc, nasiąka klimatem dziejących się w jego obrębie zdarzeń.

To my, ludzie, przez swoje postępowanie, wpływamy na kształtowanie określonych oddziaływań subtelnych, a w następstwie tego, odczuć energetyki danego miejsca. Są one tym silniejsze (energie), im silniejsze są emocje, towarzyszące zdarzeniom mającym miejsce w tej przestrzeni. Przestrzeń, w której przez dłuższy czas dochodzi do jakiegoś typu działania, przenika klimatem toczących się tam spraw. Uogólniając, należy stwierdzić, że miejsce posiada coś w rodzaju pamięci własnej historii.

Wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, chcąc nie chcąc, działają swoją indywidualną energią na otoczenie. Jeżeli osoba nie jest poukładana i szczęśliwa, to jej zmartwienia, czasem złość lub negatywne emocje (też skierowane na coś lub na kogoś), niczym niewidzialna moc, działają. Przenikają wszystko. Utrwalają się i nadal, nawet po długim czasie, jak toksyczna siła emanują na otoczenie, nawet, gdy osoby w danym miejscu już nie ma.

Zdarza się, że przedsiębiorca przejmuje lokal po wcześniej prowadzonej w tym miejscu działalności. Jego biznes w innych lokalizacjach kwitnie, a tu napotyka różne, wcześniej nie występujące trudności. Możliwe, że przestrzeń ta, przepełniona jest energią poprzednich właścicieli i byłymi zdarzeniami: długami, kłopotami czy wreszcie bankructwem. W tak wyprofilowanej energetycznie przestrzeni lokalnej raczej trudno będzie osiągnąć sukces.

Inny przykład: Wprowadzając się do jakiegoś domu (może być nowy), różne sprawy nie idą po naszej myśli. Odnosimy wrażenie, że powoli zaczynają wymykać się nam spod kontroli, coś nie wychodzi, pomimo naszego pełnego zaangażowania.

Kolejny przykład: Dom w którym mieszkamy od lat, przestaje nam odpowiadać, tracimy dobre samopoczucie i chęć do działania. Relacje z partnerem komplikują się, a atmosfera w rodzinie pogarsza.

Dlaczego? Bardzo często powodem takiego stanu rzeczy są zgromadzone przez lata i działające jak pierwiastek radioaktywny negatywne energie różnych osób, skumulowane w danym miejscu (również własne negatywne odczucia, czy doświadczenia). Może to być też zawiść, zazdrość, złość skierowana ku jakiemuś miejscu, czy osobie przez innych. Zdarza się, że przestrzeń ta naznaczona jest jakąś tragedią.

Często intuicyjnie pragniemy oczyścić takie miejsce, czując, że stary porządek nam nie odpowiada. Coś zmieniamy, lub zabieramy się za remont obiektu. Angażując w to działanie wiele energii i środków w sumie niewiele zyskujemy. Tym sposobem dokonujemy oczyszczenia tylko na poziomie fizycznym! Nawet największe porządki nie załatwią sprawy.

Co z płaszczyzną energetyczną? Oczyszczenie energetyczne działa podobnie jak remont, ale na planie subtelnym (oczywiście, oczyszczanie energetyczne obiektu nie wymaga jego wcześniejszego remontu).

Jak? Każdy z nas posiada własny potencjał energetyczny, który można odczytać w horoskopie. Na podstawie Twojego horoskopu, w dniu o sprzyjającej konfiguracji planet, wyznaczam termin pracy. W zależności od tego, dla kogo i w jakiej intencji wykonuję oczyszczanie, tworzę specjalną indywidualną mieszankę ziołową tylko dla niego i dobieram odpowiednie kadzidła. Robię jeszcze kilka innych rzeczy, o których tu nie wspomnę. Sam proces oczyszczania jest stosunkowo złożony i składa się z kilku etapów. W ostatecznym efekcie do oczyszczonej przestrzeni wprowadzam subtelne siły zgodne z Tobą. Twoja astrologiczna przestrzeń lokalna zostaje oczyszczona, ustabilizowana i wzmocniona.

Stabilizację przestrzeni lokalnej wykonuje się w okresach istotnych zmian zawodowych i osobistych. Po przeprowadzeniu remontu, przeprowadzce w nowe miejsce - bez względu na historię obiektu. Oczyszczam też działki budowlane, tereny otwarte, grunty do przekształceń. Przyjeżdżam na miejsce zlecenia i działam w obecności zamawiającego. Do opłaty za usługę doliczam opłatę za dojazd i powrót 1zł/1km.