Kawaler Europejskiego Orderu Who is Who. Decyzję o odznaczeniu Orderem Who is Who w 2014 roku podjęła Kapituła European Who is Who Association. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana corocznie dla wybranych wybitnych europejczyków za zdobyte osiągnięcia w swojej dziedzinie.

Współautor największego w Europie imiennika zawierającego obszerne astrologiczne i numerologiczne opisy cech 2200 imion oficjalnie używanych w Polsce. Od wielu lat twórca popularnych horoskopów dziennych dla wszystkich znaków zodiaku w Wirtualnej Polsce. Autor horoskopów i cyklu artykułów „Bliżej gwiazd” w Kurierze Szczecińskim oraz w 24Kurier.

Przede wszystkim jednak Edward Gardasiewicz to profesjonalny astrolog z wieloletnim stażem. Trafnie radzi i prognozuje. Pomaga dyskretnie, szybko i tanio, w różnych sytuacjach życiowych i w biznesie. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. O poważnym podejściu do zleconych zadań.

Jestem Skorpionem. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Tajemnicami i zjawiskami paranormalnymi interesuję się od zawsze. Odpowiedzi na nurtujące mnie pytania szukałem w różnych miejscach. Tak natknąłem się na astrologię. Ta królewska wiedza zauroczyła mnie i pochłonęła bez reszty. Postanowiłem poznać jej tajniki. Trwało to kilka lat, po upływie których, zdecydowałem się na kolejny krok. Otworzyłem własny gabinet doradztwa astrologicznego. Od tamtej pory upłynęło kolejnych kilkanaście lat.

W tym czasie, zdołałem nauczyć astrologii kilkaset osób. Wygłosić wiele prelekcji. Zostać wykładowcą na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wziąć udział w różnych konferencjach, jak w np. "Ukryta Rzeczywistość". Wielokrotnie byłem gościem audycji radiowych i telewizyjnych, rozgłośni i stacji regionalnych oraz ogólnopolskich. Zabierałem głos w audycjach nagrywanych w studio i na żywo. (W sumie, kilkadziesiąt godzin). Tematyka z zakresu parapsychologii i astrologii. Miałem przyjemność uczestniczenia w cyklicznych programach telewizyjnych w TVP Szczecin i audycjach w TVP1, TVP-INFO, TVN, TVN 24 oraz innych stacjach. Przez wiele lat regularnie pisywałem do różnych wydawnictw, tygodników i miesięczników, także ogólnopolskich. Dla red. Danuty Wysockiej z wydawnictwa "Kurier Szczeciński" wraz z Małgorzatą Gardasiewicz udzieliłem kilkudziesięciu wywiadów związanych z astrologią. Tam też publikowane są coroczne, trafne prognozy dla Œwiata, Polski i Szczecina, oraz inne horoskopy. W prasie ogólnopolskiej moje poglądy prezentowały m.in. takie tytuły jak: "Gazeta Wyborcza", "Wprost", "Nieznany Świat".

Pracownia alchemiczna Aquarius powstała w wyniku mojej fascynacji alchemią. Zainspirowany opisami tej wywodzącej się z czasów antycznych dyscypliny zapragnąłem, tak jak dawni mistrzowie, odlewać z tajemnych stopów metali różne magiczne przedmioty, amulety i talizmany. Obecnie posiadam w tej dziedzinie wieloletnie i bogate doświadczenie. Zgłębianie tematyki alchemii i astrologii rozbudziło we mnie chęć rozwoju duchowego oraz studiowania: historii, astronomii, medycyny, etnografii, religioznawstwa, mitologii, symboliki, metalurgii i innych dyscyplin. W tym antycznych sztuk prekognicji. Dziś, zdobytą tu wiedzę, z powodzeniem wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

Jako astrolog piastuję Honorowy Urząd Astrologa Królewskiego Miasta Darłowa i Króla Eryka Pomorskiego, nadany mi przez burmistrza miasta w 2005 roku z okazji 800-lecia Ziemi Darłowskiej i obchodów Centralnych Dni Morza.

Moją biografię zamieściły w swoich leksykonach i encyklopediach niektóre z wydawnictw m.in. "Who is Who" Hubnera. W 2003 roku (Studio Astropsychologii Białystok) wydało książkę autorstwa mojego i Małgorzaty Gardasiewicz pt. "Harmonia Wszechświata w człowieku", która porusza tematykę astrologii i zdrowia. W 2009 roku, tego samego autorstwa, ukazuje się kolejna książka pt. "Opowieści Druida" (Zysk i S-ka. Wydawnictwo. Poznań). "Opowieści Druida", to zbiór cyklu opowiadań drukowanych przez szereg lat w kolorowym ogólnopolskim miesięczniku "Kocie Sprawy". W książce zamieszczono szereg fotografii, które wykonałem w celu zilustrowania poszczególnych opowieści.

Wraz z Małgorzatą Gardasiewicz jestem autorem scenariusza do filmu dokumentalnego "Szczecin miasto Oriona" (Premiera filmu odbyła się w Muzeum Narodowym w Szczecinie, podczas imprezy Noc Muzeów w 2008 roku). Film powstał na bazie naszego wspólnego odkrycia, polegającego na znalezieniu analogii występującej pomiędzy układem architektoniczno-urbanistycznym dla zabudowy Szczecina, starej części miasta (druga połowa XIX w. gwiezdne place), a układem gwiazd Pasa Oriona na niebie i kompleksem Wielkich Piramid w Gizie, oraz podobieństw rzek Nilu, Odry i Drogi Mlecznej na niebie. Odkrycie poparł prof. Jerzy Stelmach z Uniwersytetu Szczecińskiego. W filmie wystąpił m.in. Wojtek Siudmak, słynny, światowego formatu malarz. Film powstał przy udziale Miasta Szczecin i Państwa Krusikiewiczów, sponsora www.ArchitekturaKrajobrazu.info. Miałem przyjemność, wraz z Prezydentem Miasta Szczecina i innymi osobami, uroczyście odsłonić brązowe pamiątkowe tablice przedstawiające gwiazdy, które zainstalowane zostały na głównych placach Szczecina z okazji dokonania odkrycia i premiery filmu.

Moje pasje: mitologia, psychologia, astronomia, alchemia, koty.

Szczecin - miasto Oriona